Korter 8

Kahetoaline mugava planeeringuga korter rõduga, mis on haljastatud siseõue poole.

Korrus 2
Toad 2
Suurus 47.3 m²
Rõdu 4.7 m²
Lisa Hinnas sisaldub kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus. Loe täpsemat kirjeldust allpoolt!
PDF vaata
Hind € 122 800 €

Maja valmib 2020.a. lõpus.

Kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus hinnas!

Liven Alasi 5 kodu

Korteri hinnas sisaldub kvaliteetne ja maitsekas siseviimistlus.

Korteris on hele Taani mustris tammeparkett, Berker Q1 mustad pistikupesad, mustad ukselingid, valged sileuksed ning valged liistud. Esikus on põrandakatteks Terratso 60 x 60 cm plaadid.

Nii köögis, elu- kui magamistoas lisab ruumidele isikupära tolmutõkkega kaetud betoonlagi. Lisaks on elutuppa paigaldatud must valgustisiin 5 musta valgustiga. Magamistoas on Rondo must ümar laevalgusti.  Esikus on valge matt ripplagi ning mustad suunatavad ümarad süvisvalgustid.

Pesuruumis on Balteco risttoega kirgas dušiklaas ning kvaliteetne kroom Hansgrohe Raindance Select S vihmuti ja käsidušš. Renntrapp on plaaditava kattega.  Valge valamu pärineb PAA Vario sarjast. WC-pott on aga tunnustatud Villeroy & Boch’i Architectura valge pott musta vajutusnupuga. Segisti on Hansgrohe Talis E 150 kroom. Efekti lisavad ruumile nii ühel seinal kui põrandal Terratso 60 x 60 cm plaadid. Ülejäänud seinu katavad helehallid 60 x 60 plaadid. Lisaks ehib seina ümar külma valgustuse ja peeglisoojendusega peegel. Pesumasina niši katavad spoonitud uksed.  Laes on mustad ümarad suunatavad süvisvalgustid.

Lisaks on Sul võimalik Livenilt tellida ka kohtkindlat mööblit ning kolida sisustatud koju! Võta julgesti Christeliga ühendust!

Kontaktid: 528 6175, christel@liven.ee

 

Alasi väli- ja sisevaated

Sarnased korterid