Korter 28

Korrus 1
Toad 1
Suurus 35.4 m²
Rõdu 4.0 m²
Lisa Hinnas sisaldub kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus. Loe täpsemat infot allpoolt!
PDF view
Hind € sold

Eraldi sissepääs terrassilt.

Maja valmib 2020.a. lõpus.

Korteri hinnas sisaldub kvaliteetne ja maitsekas siseviimistlus.

Eraldi sissepääs terrassilt. Vaade haljastatud siseõuele.

Korteris on ühelipiline hele tamme spoonparkett, Berker Q1 mustad pistikupesad ning valged liistud. Esikus on põrandakatteks helehallid 60×60 cm plaadid.

Nii köögis, elu- kui magamistoas lisab ruumidele isikupära viimistletud betoonlagi. Lisaks on elutoas ümarad mustad suunatavad süvisvalgustid. Magamistoas on Rondo must ümar laevalgusti.  Esikus on valge matt ripplagi ning ümarad mustad suunatavad süvisvalgustid.

Pesuruumis on elegantne PAA vario valge vann. Lisaks Balteco risttoega musta raamiga kirgas vanniklaas. Valge valamu pärineb samuti PAA Vario sarjast. WC-pott on aga tunnustatud Villeroy & Boch’i Architectura valge pott musta vajutusnupuga. Vannisegisti komplekt on kvaliteetne Hansgrohe Ecostat mattmust vannisegisti ja liftiga dušš. Valamusegisti on Hansgrohe Talis E 150 mattmust.  Dekoorsein on kaetud Terratso 60 x 60cm plaatidega, ülejäänud seinad ning põrand aga helehall 60 x 60 cm plaatidega. Laes on mustad suunatavad ümarad süvisvalgustid.

Lisaks on Sul võimalik Livenilt tellida ka kohtkindlat mööblit ning kolida sisustatud koju! Võta julgesti Christeliga ühendust!

Kontaktid: 528 6175, christel@liven.ee

Alasi väli- ja sisevaated