Korter 27

Mugava planeeringuga kahetoaline korter. Korteri juurde kuulub avar rõdu suurusega 10,8 m2, kuhu saad astuda nii elu- kui magamistoast.

Korrus 1
Toad 2
Suurus 58.6 m²
Rõdu 4.9 m²
Lisa Hinnas sisaldub kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus. Loe täpsemat kirjeldust allpoolt!
PDF view
Hind € booked
Until

Maja valmib 2020.a. lõpus.

Õhtupäikesega rõdu.

Kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus hinnas!

Korteri hinnas sisaldub kvaliteetne ja maitsekas siseviimistlus.

Õhtupäikesega rõdu.

Korteris on naturaalne Taani mustris tammeparkett, Berker Q1 valged pistikupesad, valged ukselingid, hallid sileuksed ning hallid liistud. Esikus on põrandakatteks Terratso 60×60 cm plaadid.

Nii köögis, elu- kui magamistoas lisab ruumidele isikupära viimistletud betoonlagi. Lisaks on elutuppa paigaldatud valge valgustisiin 5 valge valgustiga. Magamistoas on Rondo valge ümar laevalgusti ning 2 Mario LED valget seinavalgustit.  Esikus on valge matt lagi, millel on nähtaval õõnespaneelide vuugid. Esiku laes on must valgustisiin musta valgustiga.

Magamistoale annab isikupärasust juurde dekoorsein – üks sein on diagonaalis värvitud maheda heledama hallika tooniga (Tikkurila K498).

Vannitoas on elegantse disainiga PAA Vario valge vann ning risttoega Balteco kirgas vanniklaas. Vannisegisti ning liftiga dušš on mattvalge Hansgrohe Ecostat. Valamusegisti on Hansgrohe mattvalge Talis E 150. Valge valamu pärineb PAA Vario sarjast ning efekti valamule lisab õrnrohekat tooni välisserv. WC-pott on aga tunnustatud Villeroy & Boch’i Architectura valge pott musta vajutusnupuga.  Lisaks katavad pesumasina niši õrnrohekad uksed. Vannitoa üks dekoorsein on kaetud Terratso 60 x 60 cm plaatidega ning teine õrnroheliste 30 x 30 cm plaatidega. Kolmas sein on kaetud helehalli 60 x 60 cm plaadiga. Põrandat katavad Terratso 60 x 60 cm plaadid. Lagi on valge matt ripplagi, milles valged ümarad suunatavad süvisvalgustid.

Lisaks on Sul võimalik Livenilt tellida ka kohtkindlat mööblit ning kolida sisustatud koju! Võta julgesti Christeliga ühendust!

Kontaktid: 528 6175, christel@liven.ee

Alasi väli- ja sisevaated

Sarnased korterid