Korter 19

Mugava planeeringuga kahetoaline rõduga korter. Rõdult avaneb vaade haljastatud siseõue poole.

Korrus 3
Toad 2
Suurus 47.9 m²
Rõdu 4.7 m²
Lisa Hinnas sisaldub kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus. Loe täpsemat kirjeldust allpoolt!
PDF view
Hind € 126 200 €

Maja valmib 2020.a. lõpus.

Kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus hinnas!

Korteri hinnas sisaldub kvaliteetne ja maitsekas siseviimistlus.

Korteris on hele Taani mustris tammeparkett, Berker Q1 valged pistikupesad, valged ukselingid, hallid sileuksed ning hallid liistud. Esikus on põrandakatteks helehallid 60 × 60 cm plaadid.

Nii köögis, elu- kui magamistoas lisab ruumidele isikupära viimistletud betoonlagi. Lisaks on elutuppa paigaldatud valge valgustisiin 5 valge valgustiga. Magamistoas on Rondo valge ümar laevalgusti.  Esikus on valge matt ripplagi ning valged ümarad suunatavad süvisvalgustid.

Magamistoale annab isikupärasust juurde dekoorsein – üks sein on diagonaalis värvitud maheda heledama hallika tooniga (Tikkurila K498).

Pesuruumis on Balteco risttoega kirgas dušiklaas ning Hansgrohe kvaliteetne kroom Raindance Select S vihmuti ja käsidušš. Renntrapp on roostevaba kattega.  Valge valamu pärineb PAA Vario sarjast. WC-pott on aga tunnustatud Villeroy & Boch’i Architectura valge pott musta vajutusnupuga. Segisti on Hansgrohe Talis E 150 kroom.  Lisaks katavad pesumasina niši hallid uksed. Efekti annavad ruumile juurde dekoorseinad – ühte seina katavad õrnrohelised 30 x 30 cm plaadid ning teist seina Terratso 60 x 60 cm plaadid. Kolmadat seina ja põrandat katavad helehallid 60 x 60 cm plaadid.  Lagi on valge matt ripplagi, milles on valged süvistatud valgustid.

Lisaks on Sul võimalik Livenilt tellida ka kohtkindlat mööblit ning kolida sisustatud koju! Võta julgesti Christeliga ühendust!

Kontaktid: 528 6175, christel@liven.ee

Alasi väli- ja sisevaated

Sarnased korterid