Korter 13

Mugava planeeringuga kahetoaline rõduga korter, millelt avaneb vaade haljastatud siseõue poole.

Korrus 2
Toad 2
Suurus 47.9 m²
Rõdu 4.7 m²
Lisa Hinnas sisaldub kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus. Loe täpsemat kirjeldust allpoolt!
PDF view
Hind € sold

Maja valmib 2020.a. lõpus.

Kvaliteetne ja stiilne siseviimistlus hinnas!

Korteri hinnas sisaldub kvaliteetne ja maitsekas siseviimistlus.

Korteris on naturaalne Taani mustris tammeparkett, Berker Q1 mustad pistikupesad, mustad ukselingid, valged sileuksed ning valged liistud. Esikus on põrandakatteks helehallid 60×60 cm plaadid.

Nii köögis, elu- kui magamistoas lisab ruumidele isikupära viimistletud betoonlagi. Lisaks on elutuppa paigaldatud must valgustisiin 5 musta valgustiga. Magamistoas on Rondo must ümar laevalgusti.  Esikus on valge matt ripplagi.

Magamistoale annab isikupärasust juurde dekoorsein – üks sein on diagonaalis värvitud maheda heledama hallika tooniga (Tikkurila K498).

Pesuruumis on Balteco risttoega kirgas dušiklaas ning kvaliteetne  Hansgrohe kroom Raindance Select S vihmuti ja käsidušš. Renntrapp on plaaditava kattega. Valge valamu pärineb PAA Vario sarjast. WC-pott on aga tunnustatud Villeroy & Boch’i Architectura valge pott musta vajutusnupuga. Segisti on Hansgrohe Talis E 150 kroom.  Efekti lisab ruumile ümar nii sooja kui külma valgustuse ja peeglisoojendusega peegel. Lisaks katavad pesumasina niši spoonitud uksed. Nii seina kui põrandat katavad helehallid 60×60 cm plaadid. Lagi on puitribilagi musta taustaga, milles on mustad ümarad suunatavad süvisvalgustid.

Lisaks on Sul võimalik Livenilt tellida ka kohtkindlat mööblit ning kolida sisustatud koju! Võta julgesti Christeliga ühendust!

Kontaktid: 528 6175, christel@liven.ee

Alasi väli- ja sisevaated

Sarnased korterid